engilish | iranian agriculture news
سایت کشاورزی ایرانانجمن پرسش و پاسخ ( کلی )آزمون دکتری تخصصی › تکمیل ظرفیت دکتری ۹۳ سراسری منتفی است|به طور حتم مرحله تکمیل ظرفیت خواهیم داشت

سایت کشاورزی ایران (iranianagriculture.com) آزمون دکتری ۹۴ : سخنگوی سازمان سنجش گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری عصر امروز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.
دکتر حسین توکلی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: در این آزمون ۲۴۰ هزار نفر شرکت کرده بودند و ۱۱ هزار و ۴۹۶ نفر قبول شدند که از این تعداد ۴ هزار و ۷۰۱ نفر زن و ۶ هزار و ۷۹۵ نفر مرد هستند.
توکلی گفت: ۸ هزار و ۱۳۱ نفر در دوره‌های روزانه، ۱۶۳۶ نفر در دوره‌های شبانه و ۱۲۳۹ نفر در پردیس‌های خودگران قبول شده‌اند.
وی افزود: همچنین ۱۲۱۲ نفر در موسسات غیرانتفاعی و حدود ۲۸۰ نفر در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده‌اند.
سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاریخ ثبت‌نام پذیرفته شدگان در دانشگاه‌های مربوطه اول تا سوم شهریور است.
توکلی افزود: البته احتمال دارد برخی دانشگاه‌ها تقویم ثبت‌نام آن‌ها با آن چیزی که سازمان سنجش اعلام کرده است متفاوت باشد، لذا به افراد پذیرفته شده توصیه می‌شود حتماً به سایت دانشگاه قبول شده مراجعه کنند.
وی گفت: امسال کنکور دکتری تکمیل ظرفیت نخواهد داشت.

سخنگوی سازمان سنجش افزود: در مرحله اول این آزمون حدود ۴۹ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که در نهایت ۲۷ هزار نفر به دانشگاه‌ها برای بررسی سوابق علمی و مصاحبه معرفی شدند.
توکلی گفت: فرمول جذب دانشجو در کنکور دکتری به این صورت است که ۳۰ درصد آن نمره آزمون و ۷۰ درصد نمره بررسی سوابق پژوهشی و مصاحبه علمی است. وی افزود: البته از این ۷۰ درصد ۲۰ درصد آن به مصاحبه علمی تعلق دارد.

قسمت “و ” اطلاعیه اعلام‌ اسامی‌ پذیرفتگان‌ نهایی آزمون‌ دوره دکتری ۱۳۹۳ – تکمیل ظرفیت و رشته‌ های جدید
تکمیل ظرفیت و رشته‌ های جدید : درصورتی که مقرر گردد نسبت به تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو برای دوره دکتری (نیمه متمرکز) Ph.D سال ۱۳۹۳ تکمیل ظرفیت صورت گیرد، اطلاعیه پذیرش دانشجو در دراین خصوص در تاریخ ۲۴/۶/۹۳ از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

نکات مهمی از اطلاعیه اعلام‌ اسامی‌ پذیرفتگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۳
– تاریخ ثبت ‌نام از پذیرفتگان نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌ متمرکز سال ۱۳۹۳ : از کلیه‌ داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفتگان‌ نهایی‌ هریک‌ از کدرشته محل‌ های‌ تحصیلی اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ می‌ نماید برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت ‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه ) ابتدا به سایت اطلاع‌ رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه، پذیرفتگان لازم است که در یکی از روزهای شنبه ۱/۶/۹۳، یکشنبه ۲/۶/۹۳ و یا دوشنبه ۳/۶/۹۳ با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده در ذیل برای ثبت ‌نام‌ به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی‌ ذیربط مراجعه نمایند.
– کارنامه نهایی کلیه داوطلبان معرفی‌ شده برای مصاحبه در تاریخ ۳۰/۵/۹۳ بر روی سایت این سازمان قابل مشاهده خواهد بود.
– از پذیرفتگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ ۳۱/۶/۹۳ فارغ‌ التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان، طبق‌ مقررات‌ با ایشان‌ رفتار خواهد شد.
– شایان ذکر است گزینش نهائی آزمون براساس ۳۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۷۰ درصد نمره مصاحبه صورت پذیرفته است.
– داوطلبان گرامی می توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org یابا شماره تلفن های ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ مطرح نمایند و از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایند.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۳ اعلام شد/ ۱۱ هزار و ۴۹۶ نفر قبول شدند

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۳ امروز یکشنبه ۲۶ مردادماه از طریق ‌سایت سازمان سنجش اعلام شد و تعداد ۱۱ هزار و ۴۹۶ نفر پذیرفته شدند.
دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: داوطلبان پذیرفته شده می توانند نتایج آزمون خود را در سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مشاهده کنند.
وی افزود: ظرفیت پذیرش ۱۲ هزار و ۲۷۱ نفر است که با توجه به تغییرات اعلامی از سوی دانشگاهها، اکنون تعداد ۱۱ هزار و ۴۹۶ نفر پذیرفته شده اند و به طور حتم مرحله تکمیل ظرفیت خواهیم داشت.

سایت کشاورزی ایران (iranianagriculture.com)

  • تکمیل ظرفیت جهاد دانشگاهی اهواز سال ۹۳

ارسال سوالات و نظرات

برای ارسال سوالات و نظرات باید وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود این صفحه را رفرش کنید.

۱۳۹۴ © سایت کشاورزی ایران
خروجی سایت : RSS سایتRSS نظرات کاربرانxml نقشه گوگل سایت
طراحی و توسعه توسط تیم انفورماتیک ایران اگریکالچر