engilish | iranian agriculture news
سایت کشاورزی ایراننمایشگاه کشاورزی › نهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی فارس | نمایشگاه بین المللی کشاورزی

نهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی

سایت کشاورزی ایران : نهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی فارس | نمایشگاه بین المللی کشاورزی

سایت کشاورزی ایران : استان فارس و شهر شیراز از ۱۰ لغایت ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ میزبان نهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی با عنوان صنایع و ماشین آلات، دام و طیور، آبیاری و آبرسانی، نهاده ها (کود، سم و بذر)، گل و گیاه و تجهیزات گلخانه ای خواهد بود.

نمایشگاه کشاورزی فارس

نمایشگاه کشاورزی فارس، پنجره ای رو به سرزمین سبز
از قدیم گفته اند : هیچ دری برای همیشه بروی یک پاشنه نمی چرخد . قرار نیست اوضاع ارزی و اقتصادی کنونی برای همیشه بدین منوال باشد . دیر یا زود وضعیت اقتصادی ثبات می یابد و چرخه های صنعت به طرف توسعه و پیشرفت خواهند چرخید . مدیران کارآمد همیشه در مواجه با بحران ، بجای تزلزل و سردرگمی ، بحران را مدیریت می کنند و بهترین راه را انتخاب می کنند .باید چشم امید را به روزهای آینده معطوف داشت . بی شک اوضاع چنین نخواهد ماند . پایداری و استقامت در بازار و حضور مدام در عرضه رقابت راز ماندگاری مدیران با تجربه است.

بررسی و تجزیه و تحلیل بحران های اقتصادی مختلف در جهان

اقتصاددانان باتجربه با بررسی و تجزیه و تحلیل بحران های اقتصادی مختلف در جهان بر این باور هستند که هر بحرانی بالاخره زمانی دارد و زمان بازگشت دوره رونق در هر بحرانی چندان دور نیست. اقتصاددانان می‌گویند: «این اولین بار نیست که چنین بحران و شوک اقصادی در جهان بوجود آمده است و زمانی که به تاریخ اقتصاد دنیا می‌نگریم، درمی‌یابیم که نه‌تنها این بحران‌، اولین این‌ بحران‌ها نیست، بلکه هیچ‌گاه خاص یک نقطه یا کشور جهان هم نبوده است.

لذا باید به خود و به دیگران بگوییم ، ما هستیم و ما خواهیم ماند . باید حضور خودمان را پیوسته به بازار و مخاطبین محصولات خود دیکته کنیم . فضای بازار درحقیقت عرصه حیات اقتصادی ما است ، لذا به هیچ وجه و به هیچ قیمتی نباید بازار را ترک و از گود خارج شد . بسیار ضروری است که بدانید رقبا چگونه پیشرفت می‌کنند و چرا موفقند و چه استراتژی را در نظر دارند که روز به روز ترقی می‌کنند. باید بدانید که نقشه تجارت شما با تجارت واقعی چه مغایرتی دارد. این را بدانید برای تلاش و جبران اشتباهات گذشته هیچ وقت دیر نیست.

بازار امروز به گونه‌ای است که می‌تواند به راحتی شما را از گردانه رقابت خارج سازد. وقت آن است که خود را تقویت کنید. اطلاعات بیشتری درباره رقبا بدست آورید . حضور فعال و پر شور شما در نمایشگاه می تواند بهترین گزینه برای تبلیغ مستقیم و استراتژی ارتباط مستقیم با مشتریان و مخاطبین اختصاصی باشد .

محل نمایشگاه بین المللی

محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس در سال ۱۳۷۴ با احداث سایت نمایشگاهی در فضایی بالغ بر۷۶۰۰۰۰ متر مربع در شمال غرب شیراز تاسیس گردیده است. این سایت به لحاظ قرارگرفتن درمرکز استان،علاوه بر محوریت درصنایع الکترونیک وکشاوزی، محوراصلی در توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و قاره آفریقا بوده و لذا ازاهمیت ویژه ای در امر توسعه تعاملات اقتصادی منطقه جنوب کشور برخوردار می باشد.

سایت نمایشگاهی

سایت نمایشگاهی این شرکت دارای امکانات ذیل می باشد.
۱۷۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده نمایشگاهی (سالن ۶۰۰۰ متری در حال احداث)
۳۰۰۰ مترمربع فضای باز مفید نمایشگاهی
۲۳۰۰ مترمربع انبار نمایشگاهی
۸۰۰۰ مترمربع پارکینگ اختصاصی جهت غرفه داران و ۳۰۰۰۰ مترمربع پارکینگ عمومی
خدمات حمل بارو پست مستقیم
نمازخانه، مرکز کمک های اولیه، سرویس های بهداشتی
زمین بازی، پیست کارتینگ
بوفه ، فست فود ،غرفه های خدماتی
اینترنت بی سیم (wireless) در کل سالنهای نمایشگاهی
پوشش بیمه ای کل بازدیدکنندگان نمایشگاهی
سیستم کنترل ، حفاظت ودوربین مدار بسته
شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس دارای بزرگترین سایت نمایشگاهی درمنطقه جنوب کشور بوده و تاکنون بیش از ۲۴۰ عنوان نمایشگاه تخصصی و عمومی را در ابعاد ملی و بین المللی برگزار نموده که همگی بطور چشمگیری مورد استقبال صاحبان صنایع، متخصصین و بازرگانان و بازدید کنندگان قرار گرفته است. قابل ذکر است، ازمیان کل نمایشگاههای برگزار شده در ۱۱ سال گذشته، تعداد ۹۵ نمایشگاه طی ۴ سال اخیر برگزار گردیده است.
این مجموعه امید دارد با افزایش فضای نمایشگاهی و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات خود، نقش موثرتری دررونق فعالیتهای اقتصادی و فرهنگی استان و کشور داشته باشد.

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی فارس

۱۰ لغایت ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
همزمان با نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات گلخانه ای

بازدید:
از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۱:۳۰

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی

تلفن: ۰۷۱۱۲۲۳۷۸۵۳ تلفکس: ۰۷۱۱۲۲۳۷۸۵۲
شیراز – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس
INFO@AGROPARS.COM www.agropars.com

 • نمایشگاه کشاورزی
 • نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی
 • نمایشگاه بین المللی فارس
 • نمایشگاه کشاورزی گلخانه ای ۹۱
 • نمایشگاه بین المللی کشاورزی و خوراک دام و طیور ۹۳
 • زمان برگذاری نمایشگاه کشاورزی فارس
 • نمایشگاه بین المللی کود کشاورزی
 • نمایشگاه هفته جهاد کشاورزی در کرمانشاه ۹۳
 • نمایشگاه بین المللی تهران غذا و کشاورزی
 • نمایشگاه صنایع و نهادهای کشاورزی

۱ نظر

 1. […] گل و گیاهان دارویی ،فضای سبز شهری و ماهی تزئینی نهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی فارس | نمایشگاه بین المللی کشاورزی یازدهمین نمایشگاه بین […]

ارسال سوالات و نظرات

برای ارسال سوالات و نظرات باید وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود این صفحه را رفرش کنید.

۱۳۹۴ © سایت کشاورزی ایران
خروجی سایت : RSS سایتRSS نظرات کاربرانxml نقشه گوگل سایت
طراحی و توسعه توسط تیم انفورماتیک ایران اگریکالچر