engilish | iranian agriculture news
سایت کشاورزی ایراناخبار کشاورزیصنایع غذایی › برچسب قیمت تخم‌مرغ | برچسب‌گذاری بر روی تخم‌مرغ

برچسب قیمت

برچسب قیمت تنها راه کنترل بازار تخم‌مرغ

سایت کشاورزی ایران : برچسب قیمت تنها راه کنترل بازار تخم‌مرغ

برچسب‌گذاری بر روی تخم‌مرغ

دبیر کانون سراسری انجمن‌های صنفی پرورش‌دهندگان مرغ تخم‌گذار برچسب‌گذاری بر روی تخم‌مرغ را تنها راه کنترل قیمت آن در بازار مصرف و مغازه‌های سطح شهر عنوان کرد.

قیمت هر دانه تخم‌مرغ

سایت کشاورزی ایران به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: هیچ راهی برای کنترل قیمت تخم‌مرغ در مغازه‌ها و سوپرمارکت‌های سراسر شهر وجود ندارد مگر آنکه قیمت هر دانه تخم‌مرغ روی آن مشخص شود.

عرضه تخم‌مرغ در بازار مصرف

وی با اشاره به ضرورت نظارت بیشتر بر عرضه تخم‌مرغ در بازار مصرف، عنوان کرد: قیمت تخم‌مرغ در میادین تره‌بار شانه‌ای ۷۲۰۰ تومان بوده و این محصول به صورت فله‌ای کیلویی ۳۴۲۰ تومان فروخته می‌شود.

انجمن‌های صنفی پرورش‌دهندگان مرغ تخم‌گذار

دبیر کانون سراسری انجمن‌های صنفی پرورش‌دهندگان مرغ تخم‌گذار با بیان این‌که مرغداران عامل افزایش قیمت تخم‌مرغ در بازار مصرف نیستند، گفت: قیمت هر کیلوگرم تخم‌مرغ در مرغداری کیلویی ۱۵۰تومان کاهش یافته است که با احتساب سود ۲۳ درصدی آن از تولید تا مصرف، این محصول باید شانه‌ای ۷۵۰۰ تومان در خرده‌فروشی به دست مصرف‌کننده برسد.

تولید ۸۸۰ تا ۹۰۰ هزار تن تخم‌مرغ در کشور

طلاکش ادامه داد: با ادامه روند فعلی تا پایان سال ۸۸۰ تا ۹۰۰ هزار تن تخم‌مرغ در کشور تولید شده که از این میزان ۱۵۰ هزار تومان مازاد بوده است. در حالی که تاکنون حداکثر ۳۰ هزار تخم‌مرغ به کشور‌های متقاضی صادر شده است.

مدرن‌کردن بازار تخم‌مرغ

وی با اشاره به این‌که در صورت ادامه روند کنونی در سال آینده نیز به همین میزان تخم‌مرغ تولید می‌شود، خاطر نشان کرد: در شش ماهه نخست امسال مرغداران به دلیل ارزان‌تر بودن محصول خود ۳۴۵ میلیارد تومان زیان کرده‌اند که تاکنون جبران نشده است و برای جبران آن باید بازار صادرات مستمر داشته و برای مدرن‌کردن بازار تخم‌مرغ برنامه‌ریزی کرده‌اند.

  • برچسب تخم مرغ
  • سایت قیمت گذاری تخم مرغ
  • خرید دستگاه برچسب گذاری تخم مرغ

ارسال سوالات و نظرات

برای ارسال سوالات و نظرات باید وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود این صفحه را رفرش کنید.

۱۳۹۴ © سایت کشاورزی ایران
خروجی سایت : RSS سایتRSS نظرات کاربرانxml نقشه گوگل سایت
طراحی و توسعه توسط تیم انفورماتیک ایران اگریکالچر