engilish | iranian agriculture news
سایت کشاورزی ایرانبانک کشاورزیاخبار سایت بانک کشاورزی ایران › تغییرات ستادی در بانک کشاورزی وجود ندارد احکام قبلی همچنان معتبرند

سایت کشاورزی ایران ( www.iranianagriculture.com ) اخبار بانک کشاورزی ایران : تغییرات ستادی در بانک کشاورزی وجود ندارد؛ احکام قبلی همچنان معتبرند

تغییرات ستادی در بانک کشاورزی وجود ندارد؛ احکام قبلی همچنان معتبرند

مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه اختیارات تفویض شده به واحدهای ستادی و مدیریت و شعب همچنان به قوت خود باقی است، برنامه‌ های جدید بانک را نیز اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بانک کشاورزی مرتضی شهیدزاده مدیرعامل این بانک خطاب به همکاران خود گفت: تعیین تکلیف طرح های راکد ، مشارکت های مدنی بلاتکلیف و استفاده از ابزارها و اختیارات تفویضی در زمینه تمدید و تقسیط تسهیلات و بخشودگی ۶% جرائم تأخیر را از برنامه‌های بانک کشاورزی است.

مدیرعامل جدید بانک کشاورزی افزود:اکنون که مقدر شده تا فصل جدیدی در خدمات بانک کشاورزی کشور گشوده شود، لازم میدانم نکاتی را به شرح ذیل به استحضار شما همکاران و یاران دیروز برسانم.

وی افزود: توجه به مشتری مداری و افزایش رضایت مشتریان رمز موفقیت سازمانها بوده و بدون شک همکاران عزیز در این راستا این موضوع را مورد عنایت ویژه قرار داده بخصوص کشاورزان و تولیدکنندگان زحمت‌کش بخش کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند که امید است در تمامی تصمیم گیری‌ها ، مذاکرات و مواجهه با مردم عزیز مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن تشکر از کلیه کارکنان بانک در اقصی نقاط ایران و مدیرعامل قبلی بانک آقای طالبی اظهار داشت: یقین دارم که همکاری و همفکری همه شما همکاران بیش از پیش ادامه خواهد یافت و در این دور جدید با توکل به خداوند و همت همه شما یاران قدم های بزرگتری برداشته خواهد شد.

وی افزود: با تلاش و همت و بزرگواری شما زمینه اعتلای بانک کشاورزی فراهم گردید و نقش بسیار موثر خود را در تامین امنیت غذایی و تامین اعتبارات مورد نیاز کشاورزی و تولید در کشور را ایفا کرده است.

شهید زاده اظهار داشت: اینک که خداوند متعال این سعادت خدمتگزاری به شما عزیزان را نصیب اینجانب نمود، دست یاری به سوی شما می‌گشایم که با همکاری و همدلی همدیگر این راه را ادامه دهیم و خدمتگزار صدیق و موثری برای مملکت باشیم و نقش پراهمیت خویش را به خوبی اجرا کنیم.

وی افزود: اینجانب کاملا بر این باورم که بانک باید همچون دوره های قبل با همت و تلاش خودِ همکاران بانک که سالیان سال تجربه اداره آن را دارند و گنجینه‌ ای از تجربیات ارزنده پشتوانه کار ایشان است اداره شود. لذا، استدعا دارم مدیران محترم بانک و همکاران گرامی با اطمینان کامل مسئولیت‌ها و اختیارات قبلی محوله از سوی هیات مدیره محترم بانک را با جدیت تمام و به نحو احسن به انجام رسانند و در این راستا به حمایت های اینجانب از عملکرد خود اطمینان داشته باشند.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود: به تک تک مدیران اطمینان می دهم که همچنان بستر لازم برای تداوم همکاری فراهم باشد و این عزیزان با اطمینان و آرامش خاطر هدایت‌گر بخش های مختلف برای نیل به اهداف تعیین شده باشند.

شهید‌زاده بیان داشت: لازم است اعلام نمایم که تمامی اختیارات تفویض شده طی سنوات به واحدهای ستادی و مدیریت و شعب همچنان به قوت خود باقی است و همکاران انشاءاله به نحوی اقدام نمایند تا با بهره گیری از اختیارات مذکور و همچنین نیروی انسانی و امکانات در اختیار موجبات ارتقاء عملکردی خود را در زمینه های مختلف فراهم کرده و سهم بانک از سپرده ها و منابع مردمی افزایش دهند.

وی گفت: از همکاران و به ویژه از مدیران و روسای شعب سراسر کشور انتظار دارم تلاش خود را برای کاهش مطالبات غیرجاری و تعیین تکلیف طرح‌های راکد و مشارکت های مدنی بلاتکلیف دوچندان نمایند تا از منابع بانک و سهم از بازار به نحو مطلوبتری استفاده شود.

شهید‌زاده بیان داشت: رشد پایدار بانک و حفظ و توسعه سپرده گذاران بانکی مستلزم رشد معقول و منطقی درآمدها و سودآوری بانک است. لذا، وجود زیان در هیچ شعبه و بخشی از فعالیت های بانکی پذیرفته و منطقی نیست.

وی افزود: از این رو از همکاران محترم و به ویژه روسای محترم شعب انتظار می رود بر اساس یک نقشه تجاری مشخص تلاش خود را برای حذف زیان های احتمالی و افزایش سودآوری های معقول با حفظ رسالت بانک در مشارکت هر چه بیشتر در توسعه کشاورزی کشور افزون نمایند. شایسته است مدیریتها و شعب برنامه ریزی لازم را انجام داده و مطابق آن عمل نمایند.

شهیدزاده بیان داشت: بدیهی است افزایش سهم بانک از منابع مردمی زمینه ساز پرداخت بهتر و حمایت مطلوبتر از بخش کشاورزی خواهد بود و مستحضر می باشند که مهم ترین عاملی که نشان می دهد موسسات مالی از کارایی لازم برخوردار هستند تعادل بین هزینه ها و درآمدها و یا به نوعی سودآوری می باشد.

مدیرعامل بانک کشاورزی تصریح کرد: بنابراین همکاران بایستی به گونه ای مدیریت نمایند که حاصل عملیات شعبه منجر به سودآوری و کسب درآمد بیشتر در نتیجه اعمال مدیریت صحیح منابع و مصارف باشد.

وی افزود: بدیهی است کاهش مطالبات غیرجاری و تعیین تکلیف طرحهای راکد و مشارکتهای مدنی بلاتکلیف و استفاده از ابزارها و اختیارات تفویضی در زمینه تمدید و تقسیط تسهیلات و بخشودگی ۶% جرائم تأخیر همچنان موثر واقع گردد.

چهارمین نشست تخصصی از سلسله نشست های مدیریت بحران آب

 

  • امور شعب بانک کشاورزی خراسان رضوی
  • بانک کشاورزی خرمشهر زنجان
  • آخرین تغییرات مدیران عالی بانک کشاورزی
  • اخبارجدیدبانک رسالت
  • سایت بانک کساورزی
  • صندوق بیمه بانک کشاورزی استان همدان
  • گیشا بانک کشاورزی

ارسال سوالات و نظرات

برای ارسال سوالات و نظرات باید وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود این صفحه را رفرش کنید.

۱۳۹۴ © سایت کشاورزی ایران
خروجی سایت : RSS سایتRSS نظرات کاربرانxml نقشه گوگل سایت
طراحی و توسعه توسط تیم انفورماتیک ایران اگریکالچر